Роликові маркиратори Hot Ink Coders купити в Запоріжжі

Роликові маркиратори Hot Ink Coders купити в Запоріжжі
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 15766111
 
 

Опис Роликові маркиратори Hot Ink Coders купити в Запоріжжі

Маркиратори для нанесення інформації на упаковці (дата, номер партії і т.п.).

Тип друку: автоматичний друк з застосуванням фарбувальних роликів, електропривод з фотоелектричним відстеженням сигналу.

Сфера застосування: підходять для автоматичного нанесення на пластикову або паперову упаковку (плівку) дати виробництва, номера партії та іншої інформації. Можлива установка на всіх типах горизонтальних і вертикальних пакувальних машин.

Завдяки застосуванню парафінових фарбувальних роликів та відсутності розчинників застосовується для упаковки харчових продуктів (кондитерська продукція, снеки, морожені продукти, морепродукти, морозиво, сири і т.п.).

DK-1100 з внутрішнім електроприводом дозволяє друкувати зі швидкістю до 300 відбитків в хвилину (DK-1300 - до 600 відбитків в хвилину).

Нові технологій в області тертя, розроблені і застосовані виробником маркувальників, гарантують високоякісний і читабельний друк постійної якості. Маркиратори легко підлаштовуються під швидкість упаковки і забезпечують стабільне позиціонування друку. Функція сігналізування дозволяє максимально ефективно запобігати пропуски при друку і мінімізує втрати.

Характеристики
Країна-виробник: Китай.
Призначення: маркування.

Купити роликові маркиратори Hot Ink Coders можна, оформивши замовлення через кошик або звернувшись за контактними номерами до менеджера-консультанта.

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create